«Славянские объявления»

Відлякувач мишей, тарганів, що працює на ультразвукі в Новограде-Волынском

Відлякувач мишей, тарганів, що працює на ультразвукі

Інтернет – магазин пропонує електронний відлякувач гризунів, тарганів та інших шкідників «ВК – 0240» за самою мінімальною ціною 760 гривень.
Даний відлякувач працює на ультразвукі, який не чутний людиною, але відмінно проганяє шкідників з вашої житлової площі. ВК-0240 буде охороняти площу 60 кв. метрів. Прилад дуже компактний, тому ви зможете встановити його в будь-якому місці, у будь-якому важкодоступному куточку, в якому за часту і поселяються шкідники. Працює в широкому частотному діапазоні 20-45 кГц, чергує унікальні сигнали, до яких повзають «гади» ніколи не звикнуть. Має автономне живлення від батарейок, завдяки цьому, спектр місць, де можна його встановити ще ширше. Одного комплекту батарей типу «С» вистачить більш ніж на 3 місяці. Після установки даного приладу не пройде і 2-х тижнів, як ви відчуєте, що гризунів і комах стало менше, а то і зовсім пропадуть.
Безкоштовна доставка товару в будь-яку точку України. Гарантія на товар-12 місяців. Виробник Бельгія. За більш детальною інформацією звертайтеся
Объявление актуально: в Новограде-Волынском
Александр
Телефон: 0677190866
Подано/обновлено:

Похожие объявления

Это моё объявление